Wycieczka do Warszawy.

W dniu 6 października wybraliśmy się z uczniami klas V- VIII na wycieczkę szkolną do Warszawy. Pierwszym punktem naszej wizyty w stolicy było Muzeum Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Przewodnikiem po muzeum był absolwent naszej szkoły- Mateusz Śmidoda. Mateusz bardzo ciekawie opowiedział nam o życiu i działalności księdza Jerzego Popiełuszki. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy.
Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy. Była to również interesująca część naszej wyprawy, gdyż jest to miejsce najlepszych wydarzeń sportowych, rozrywkowych i biznesowych w Polsce.
Ostatnim miejscem, w którym byliśmy była kręgielnia, gdzie bardzo miło i aktywnie spędziliśmy czas. Wycieczka bardzo się udała. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji