Poznaj Polskę

W ramach projektu "Poznaj Polskę" uczniowie klas 4-8 zwiedzili Gdańsk, Gdynię i Sopot.
Dzień 1.
Spacer z przewodnikiem na Westerplatte. Obiekty na trasie: Wartownia nr 1, Koszary, Pomnik Obrońców Wybrzeża. Mecz piłki nożnej i zabawy na obiektach sportowych hotelu. Wieczorny spacer plażą.
Dzień 2.
Zwiedzanie Głównego Miasta Gdańska. Obiekty na trasie: Brama Wyżynna, Zespół Przedbramia, Złota Brama, Dwór bractwa Świętego Jerzego, Dom Uphagena, Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Zielona Brama, Żuraw, Spichlerze na Ołowiance, Kościół NMP, Wielka Zbrojownia.
Zwiedzanie Sopotu. Obiekty na trasie: Hotel Grand Sopot, Molo w Sopocie.
Stocznia Gdańska.
Pyszne lody dla naszych uczniów (dzielnych uczestników wycieczki) z okazji Dnia Dziecka.
Mecz piłki nożnej i mecz siatkówki na obiektach sportowych hotelu. Wieczorny spacer plażą.
Dzień 3.
Gdynia:
- zwiedzanie Oceanarium
- rejs statkiem po porcie w Gdyni, Żegluga Gdańska
- zwiedzanie Daru Pomorza.
Wycieczkę uważamy za bardzo udaną.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.